Interesują mnie produkty i usługi firmy SOR-DREW i proszę o kontakt.

Wybierz zakres który Cię inetresuje:


Szybki
kontakt

Wykonujemy usługi pakowania i gwarantujemy profesjonalny serwis związany z pakowaniem produkcji seryjnej jak również jednostkowej. Realizujemy projekty jednorazowe oraz cykliczne. Możemy pracować w pobliżu Państwa linii produkcyjnej, montowni, w magazynie, porcie, na bocznicy kolejowej lub lotnisku- pakujemy produkty w miejscu wskazanym przez klienta lub na terenie naszego zakładu.


Pracujemy zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami. Jeśli występuje taka potrzeba, chętnie pomagamy i zapewniamy opracowanie dokumentacji procesu pakowania. W przypadku pakowania elementów ponadgabarytowych, projektujemy opakowania z elementami konstrukcji stalowych.


Podczas procesu pakowania używamy opakowań z drewna, sklejki, płyty OSB, opakowania i skrzynki z płyty pilśniowej. Korzystamy również z innych materiałów drewnopochodnych, a także folii (aluminiowej i VCI). Zabezpieczamy towary do transportu pasami, spinkami, drewnem sztauerskim.


Na Twoje życzenie opakowania mogą zawierać elementy konstrukcji stalowych, systemy redukujące drgania (wibroizolacje), wszelkiego rodzaju wskaźniki (przechyłu, wilgotności, wstrząsu i inne) oraz inhibitory korozji, pochłaniacze wilgoci, jak również kapsuły antykorozyjne. Używamy również mat piankowych, gumowych oraz tekpolu.


Nasze usługi to:


  • pakowanie produktów przemysłowych na końcu procesu produkcyjnego
  • konfekcjonowanie i wysyłka (konteneryzacja)
  • pakowanie eksportowe maszyn i urządzeń
  • pakowanie na terenie zakładu klienta lub we wskazanym miejscu
  • pakowanie na terenie naszego magazynu


Jeśli chcesz zadać nam pytanie w temacie usługi pakowania zadzwoń albo napisz. Postaramy się rozwiązać Twój problem najszybciej jak to możliwe.

Drewno

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [Rozumiem]