Tokarz konwencjonalny

Poszukujemy pracownika na stanowisko tokarza konwencjonalnego

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TOKARZ KONWENCJONALNY

praca w Świętochłowicach

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obróbka produktów metalowych za pomocą technologii obróbki skrawaniem z wykorzystaniem maszyn CNC:

  • przygotowanie maszyn i narzędzi skrawających do procesu obróbki (namierzenie narzędzi, ustawienie punktu zerowego),
  • transport materiału pod obróbkę,
  • obróbka produktów metalowych,
  • kontrola i ewentualna korekta wytworzonego produktu
  • dbanie o dobry stan techniczny maszyny i narzędzi

  WYMAGAMY:

  • doświadczenia- min. 5 lat na tokarce manualnej
  • umiejętności obsługi tokarek manualnych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • wiedza na temat narzędzi skrawających i pomiarowych
  • dokładności, sumienności i precyzji w wykonywanych zadaniach.

 OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@sordrew.pl

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

“ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez SOR – DREW S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

Zainteresowała Cię ta oferta?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mail: rekrutacja@sordrew.pl lub kontakt bezpośredni pod nr tel. 519 685 232