Interesują mnie produkty i usługi firmy SOR-DREW i proszę o kontakt.

Wybierz zakres który Cię inetresuje:


Szybki
kontakt

Spotkajmy się na Targach Budma 2019

2019 Luty

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszej marki Prefabeko (www.prefabeko.pl) podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma w dniach 12-15 lutego 2019 w Poznaniu.

Czekamy na Państwa w hali 3 na stoisku nr 73, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące budownictwa prefabrykowanych domów energooszczędnych.Targi ExpoOPAKOWANIA

2018 Listopad

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Polskiej Izby Opakowań nr 91, które mamy przyjemność reprezentować podczas Targów ExpoOPAKOWANIA w dniach 21-22 listopada 2018.

Godziny otwarcia targów:
21 listopada 2018 (środa) - 9:00 – 16:00
22 listopada 2018 (czwartek) - 9:00 – 15:00Sordrew Streetball 2017

2017 Kwiecień

Już 20.05.2017 odbędzie się V Edycja turnieju Sordrew Streetball.
Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie turnieju: www.sordrewstreetball.pl oraz profilu na Facebook’u www.facebook.com/sordrewstreetball

Zapraszamy!Jubileusz 25-lecia działalności

2017 Marzec

Jest nam niezmiennie miło poinformować Państwa, że w tym roku nasza firma obchodzi jubileusz 25-lecia swojego istnienia. Jest to dla nas doskonała okazja, aby podziękować naszym Pracownikom, Klientom i Partnerom, dzięki którym i dla których istniejemy na rynku od tylu lat.

Bardzo dziękujemy za życzliwość i zaufanie.10-ty Koncert Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

2017 Styczeń

Fundacja Iskierka realizuje naprawdę niezwykłe projekty. Jesteśmy dumni, że po części my także możemy w nich uczestniczyć.Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

2016 Grudzień

Pragniemy serdecznie podziękować za zaufanie i współpracę w roku minionym, a w Nowym Roku życzymy szczęścia, zdrowia, sukcesów w pracy i w życiu osobistym.Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017

2016 Grudzień

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017, której organizatorami i pomysłodawcami są: Centrum Inteligentnego Rozwoju oraz sekcja „Rzecz o Innowacjach” dziennika „Puls Biznesu”.

Nagroda wyróżnia innowacyjne rozwiązania stosowane przez firmy, uczelnie, jednostki badawczo – rozwojowe , jednostki samorządu terytorialnego oraz inne organizacje, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do zrównoważonego oraz inteligentnego rozwoju Polski.

Trzymajcie za nas kciuki.Podziękowanie za współpracę

2016 Grudzień

Jak wiemy wspólna praca niewątpliwie łączy ludzi. Wczoraj po raz kolejny mieliśmy okazję do potwierdzenia tej teorii w związku z wyjątkowym wydarzeniem w życiu naszej firmy.

Nasz długoletni pracownik Pan Paweł spędził ostatni dzień na stanowisku pracy przed przejściem na emeryturę.

Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować Panu za życzliwość, zrozumienie i pomoc podczas naszej współpracy.Wybitny Eksporter Roku 2016

2016 Listopad

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich wyróżniło firmę SOR-DREW S.A. za osiągnięcia w zakresie rozwoju eksportu.

Nasza firma otrzymała List Gratulacyjny, Tytuł oraz Medal - Wybitny Eksporter Roku 2016. W imieniu Zarządu SOR-DREW S.A. w/w wyróżnienia odebrał Prokurent – Artur Sorowski.Miesięcznik „Europerspektywy”

2016 Listopad

Z przyjemnością informujemy, że w listopadowym wydaniu miesięcznika „Europerspektywy” pojawiły się artykuły poświęcone naszej działalności.

Z całością wydania można zapoznać się pod adresem:

http://np.netpublicator.com/netpublication/n85320469

Zachęcamy do lektury.Śniadanie biznesowe z Pomorskim Klubem Biznesu

2016 Październik

W dniu 28.10.2016 przedstawicie naszej firmy mieli okazję wystąpienia w roli prelegentów podczas Śniadania Pomorskiego zorganizowanego przez Pomorski Klub Biznesu, które odbyło się w Restauracji L'Entre Villes w Sopocie. Tematyka spotkania dotyczyła możliwości współpracy firm działających na terenie Pomorza oraz Śląska dzięki autostradzie A1. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym.

Fotorelacja ze spotkania dostępna jest na profilu Facebooka firmy XO foto: www.facebook.com
Piknik firmowy – wrzesień 2016

2016 Wrzesień

W ubiegłą sobotę (24.09.2016) mieliśmy okazję do kolejnego spotkania w gronie pracowników firmy SOR-DREW oraz ich rodzin na terenie Śląskiego Rancha w Zabrzu. Nasze spotkanie wzbogacone było licznymi atrakcjami dla całej rodziny. Dziękujemy wszystkim za obecność.

Do zobaczenia za rok!Podziękowanie za odwiedzenie naszego stoiska podczas Targów Energetab

2016 Wrzesień

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych Targów Energetab w Bielsku-Białej. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze stoisko odwiedziło łącznie ponad 50 firm. Wierzymy, że nasi pracownicy odpowiedzieli na wszystkie nurtujące Państwa pytania oraz zainteresowali nowymi rozwiązaniami.

Mamy nadzieję, że rozpoczęte rozmowy, przerodzą się w projekty zakończone sukcesem.Podziękowanie Fundacji ISKIERKA dla SOR-DREW S.A.

2016 Wrzesień
Targi ENERGETAB 2016

2016 Sierpień

W dniach 13-15.09.2016 będziemy po raz pierwszy uczestniczyć w roli Wystawcy na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2016. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 27 w Pawilonie R. Będzie to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z pracownikami naszej firmy, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.
SOR-DREW zaprasza na turniej koszykówki “Szlakiem DTŚ Gliwice-Katowice”

2016 Czerwiec

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma znalazła się wśród sponsorów turnieju organizowanego przez KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Patronat nad turniejem objęli prezydent miasta Gliwice – Pan Zygmunt Frankiewicz i rektor Politechniki Śląskiej – Pan Arkadiusz Mężyk.

Turniej odbędzie się już w najbliższy piątek (03.06.2016) oraz sobotę (04.06.2016) w Hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej “OSiR” przy ulicy Akademickiej 26 w Gliwicach. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!
Sordrew Streetball 2016

2016 Maj

Już w najbliższą sobotę 21.05.2016 odbędzie się kolejny Festiwal Sztuki Ulicznej – Wall Street Festival 2016, którego Organizatorem jest Urząd Miejski w Świętochłowicach.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do uczestnictwa w organizowanym w ramach festiwalu - turnieju Sordrew Streetball 2016.

Program festiwalu dostępny jest pod adresem: wallstreetfestival.pl

Zapraszamy!Artykuł dotyczący SOR-DREW S.A.

2016 Maj

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że artykuł dotyczący SOR-DREW S.A. ukazał się w grudniowym wydaniu Magazynu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Z całością wydania można zapoznać się pod adresem: ksse.com.plOtwarcie nowej hali

2016 luty

W dniu 26.02.2016 odbyło się uroczyste otwarcie naszej nowej hali w Zabrzu. Nowa inwestycja przyczyni się do zwiększenia dotychczasowych mocy produkcyjnych. W najbliższy czwartek rozpoczniemy pierwszą produkcję w tym miejscu.Zobacz nasz film promocyjny

2016 luty
1% dla Fundacji ISKIERKA

2016 luty

Nadszedł czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy by w tym czasie pamiętać o przysługującym nam przywileju przekazania 1% naszego podatku i wesprzeć Fundację Iskierka. Dołącz do nas!Promocja drewna tartacznego

2015 listopad

Sprawdź naszą promocję!

Tylko teraz oferta specjalna drewna tartacznego ważna do 20.12.2015.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszym działem handlowym celem uzyskania szczegółów.

romanwloczko@sordrew.pl

agatabartoszek@sordrew.pl

sylwiagrzelinska@sordrew.plTargi Fach Pack 2015

2015 lipiec

Od 29.09 do 01.10.2015 będziemy uczestniczyć w Targach Fach Pack 2015.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 314, które będzie znajdować się w hali nr 6.Sterfa drewna - Drema 2015

2015 lipiec

Po raz pierwszy podczas tegorocznych Targów DREMA zostanie utworzony specjalny pawilon przeznaczony wyłącznie dla producentów drzewnych!

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego oraz inne organizacje branżowe, postanowiły wyznaczyć specjalny pawilon „Strefa drewna”.

Zapraszamy na nasze stoisko w pawilonie nr.8, dnia 6-9 października.

Będzie on zlokalizowany w samym centrum targów, pomiędzy wystawą maszyn a Furnicą.Nowoczesne metody w zarządzaniu przedsiębiorstwem

2015 czerwiec

Dnia 28-29 maj 2015 w Ustroniu, braliśmy udział w konferencji naukowej organizowanej przez Politechnikę Śląską, Instytut Zarzadzania i Administracji. Celem konferencji była wymiana doświadczeń i poglądów w zakresie stosowania nowoczesnych metod i koncepcji w zarzadzaniu przedsiębiorstwem i łańcuchem dostaw.Zasłużony dla miasta Świętochłowice

2015 maj

W niedzielę 3 maja 2015 roku nasza firma została uhonorowana nagrodą “Zasłużony dla Miasta Świętochłowice”. Zgodnie ze swoją definicją nagroda jest wyrazem uznania za działalność na rzecz Miasta. Nadawana jest osobom, przedsiębiorcom, a także organizacjom pozarządowym, szczególnie zasłużonym dla Świętochłowic, jego rozwoju, popularyzacji wiedzy, historii, których działalność w sferze gospodarczej , społecznej, naukowej, kulturalnej, sportowej, oświatowej, ochrony zdrowia, bądź inne osiągnięcia wyróżniają Świętochłowice, oraz przyczyniają się do wzrostu promocji Miasta.

Wyróżnienie wręczył Prezydent Miasta Świętochłowice Pan Dawid Kostemski. Nagrodę odebrali:
Pan Rajmund Sorowski - Właściciel SOR-DREW S.A., który w 1992 roku rozpoczął działalność na terenie Świętochłowic
Pan Krzysztof Botsch - Wiceprezes Zarządu, który od lat bierze udział w rozbudowie firmy i kreowaniu jej strategii.

Relacja z uroczystości znajduje się na stronie Urzędu Miasta: http://www.swietochlowice.pl/statuetki-dla-zas%C5%82u%C5%BConych.html2014 grudzień

W dniach 24 grudzień - 6 styczeń tartak będzie nieczynny. Prosimy w tym okresie kontaktować się z siedzibą w Świętochłowicach.2014 listopad

W dniu 10 listopad firma będzie nieczynna. Będą tylko dyżury nie związane ze stalą produkcją. Dzień ten jest odpracowywany za 1 listopada.2014 październik

Marka Śląskie 2014 >>>Otwarcie nowej inwestycji

2014 październik

W październiku 2014 roku uruchomiliśmy nową linię do przecierania kłód średniowymiarowych – linia Madrew. Dzięki tej inwestycji zwiększyliśmy przerób drewna okrągłego o 80 m3 na zmianę. Nowy produkt z linii, który możemy zaoferować swoim odbiorcom to tarcica do produkcji palet i inne drewno budowlane do 4 m długości.Piknik firmowy – wrzesień 2014

2014 wrzesień

Już tradycją się staje, że jedną jesienną sobotę przeznaczamy na „firmowy relaks”. W gronie swoich rodzin i rodziny sordrewowskiej bawiliśmy się korzystając z gościnności Śląskiego Rancha. Atrakcji dla milusińskich nie brakowało. Dorośli raczyli się smakowitym jadłem przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

2014 wrzesień

Rozpoczęliśmy sezon piłki nożnej w jak co roku. Spotkania odbywają się regularnie co sobotę w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej. Zapraszamy wszystkich pracowników.2014 wrzesień

Napisali o nas Zaawansowane procesy produkcyjne wspierane w SOR-DREW S.A. - Connecto Sp. z.o.o. >>>2014 wrzesień

Nasza oferta ukazała się na łamach biuletynu Politechniki Śląskiej ( SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2014 ) >>>.2014 wrzesień

Napisali o nas hyperMILL W PRAKTYCE WDROŻENIE W SOR-DREW S.A. >>>Streetball

2014 maj

24 maja 2014 w Świętochłowicach odbył się po raz drugi turniej Streetball, którego sponsorem była nasza firma.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [Rozumiem]