III Świętochłowicki Piknik Zawodowca za nami

22 maja na terenie OSiR „Skałka” odbyła się trzecia edycja Świętochłowickiego Pikniku Zawodowca. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Celem wydarzenia jest rozpropagowanie informacji o kształceniu w szkołach branżowych i pomoc w wyborze przyszłej ścieżki zawodowej. Dla młodzieży to doskonała okazja, by porozmawiać ze starszymi uczniami oraz pracownikami firm i przekonać się, jak wygląda praca w danym zawodzie.

Podczas pikniku zaprezentowaliśmy ofertę naszej firmy i pokazaliśmy uczestnikom, jak wygląda nasza praca „od kuchni”. Dla młodzieży przygotowaliśmy także konkurs wiedzy o SOR-DREW, do którego uczniowie bardzo chętnie się zgłaszali.

W programie wydarzenia znalazły się ponadto warsztaty i liczne pokazy, m.in. fryzur, modeli i elementów pojazdów samochodowych, instalacji oświetleniowych wykonanych przez uczniów. Dla uczestników przygotowany był także poczęstunek.

Wydarzenie objęte było honorowym patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S. A.  

                                                                                              

03.06.2024

SOR-DREW wspiera AGH Racing

15.04.2024

Skrzynie transportowe – sprawdź nowości w ofercie SOR-DREW

29.03.2024

Wesołych Świąt!