Pomocnik ślusarza

Poszukujemy pomocników ślusarzy do pakowania na dziale wyrobów metalowych.

Pilnie poszukujemy POMOCNIKÓW ŚLUSARZY do prostych prac przy pakowaniu.

Poszukujemy również ŚLUSARZY, którzy potrafią szlifować, trasować, mają doświadczenie przy pracy na piłach i znają rysunek techniczny a przede wszystkim mają chęci do pracy!

Praca w Świętochłowicach na podstawie umowy o pracę.

Mile widziane posiadanie uprawnień na wózek widłowy UDT.

Praca od poniedziałku do piątku!

Chętnych proszę o przesłanie CV na adres mailowy:

rekrutacja@sordrew.pl

lub kontakt telefoniczny pod nr 519 685 232.

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOR-DREW S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

 

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.


Zainteresowała Cię ta oferta?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mail: rekrutacja@sordrew.pl lub kontakt bezpośredni pod nr tel. 519 685 232