Ślusarz

Pilnie poszukujemy ślusarzy do pracy!

Praca w Świętochłowicach na umowę o pracę.

Pilnie poszukujemy ŚLUSARZY, którzy potrafią szlifować, tresować i znają rysunek techniczny, a przede wszystkim mają chęci do pracy!

Mile widziane posiadanie uprawnień na wózek widłowy UDT.

Praca od poniedziałku do piątku!

Chętnych proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@sordrew.pl a w razie pytań o kontakt telefoniczny pod nr 519 685 232.

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOR-DREW S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

 

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mail: rekrutacja@sordrew.pl lub kontakt bezpośredni pod nr tel. 519 685 232