Spawacz

Poszukiwany Spawacz do pracy w Świętochłowicach.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ

Praca w Świętochłowicach w dziale wyrobów metalowych

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  spawanie konstrukcji stalowych wg dokumentacji technicznej (metoda MAG),

  •  zapewnianie jakości zgodnej z dokumentacją techniczną,
  •  zapewnianie terminowej realizacji prac spawalniczych,
  •  dbanie o sprzęt spawalniczy,

  WYMAGAMY:

  •  minimum roku doświadczenia w spawaniu metodą MAG,
  •  aktualnych uprawnień spawalniczych,
  •  dobrej znajomości rysunku technicznego,
  •  wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego

(preferowane kierunkowe ślusarz-spawacz),

  • kursu hakowego lub obsługi suwnicy (mile widziane),
  •  umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym (suwmiarka, spoinomierz),
  •  dokładności, samodzielności, odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mail: rekrutacja@sordrew.pl a w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny 519 685 232.

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

“ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez SOR – DREW S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

 Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mail: rekrutacja@sordrew.pl lub kontakt bezpośredni pod nr tel. 519 685 232