Spawacz

Wydział metalowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie konstrukcji stalowych wg dokumentacji technicznej (metoda MIG/MAG),
  • zapewnianie jakości zgodnej z dokumentacją techniczną,
  • zapewnianie terminowej realizacji prac spawalniczych,
  • dbanie o sprzęt spawalniczy,

  WYMAGAMY:

  • minimum roku doświadczenia w spawaniu metodą MIG/MAG,
  • aktualnych uprawnień spawalniczych,
  • dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności spawania spoin czołowych
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym (suwmiarka, spoinomierz),
  • dokładności, samodzielności, odpowiedzialności.

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia na wózki widłowe i suwnice
  • umiejętność składania konstrukcji na podstawie rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w prężnie rozwijającej się  firmie o rodzinnych tradycjach,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@sordrew.pl

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOR-DREW S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mail: rekrutacja@sordrew.pl lub kontakt bezpośredni pod nr tel. 519 685 232