Mamy najwyższej klasy wycinarkę laserową Trulaser 1040 firmy Trumpf

Park maszynowy SOR-DREW wzbogacił się o najwyższej klasy wycinarkę laserową. Dzięki niej praca działu metalowego będzie szybsza i bardziej efektywna.

Maszyna Trulaser 1040 marki Trumpf to wstęp do świata wysokiej jakości obróbki laserowej 2D. Maszyna jest wytrzymała, trwała i dostarcza świetne wyniki. Co ważne, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy, dzięki kabinie ochronnej i osłonie wiązki promienia. 

A jakie korzyści zapewnia naszym Klientom? 

Wycinarka laserowa gwarantuje najwyższą precyzję obróbki, co przekłada się na wyższą jakość elementów oraz oszczędność stosowanych zasobów. Dzięki nanopołączeniom proces obróbki arkuszy jest niezawodny, a elementy można układać ciaśniej. Oznacza to wyższą produktywność. Automatyzacja wielu procesów wykonywanych do tej pory ręcznie przyspiesza prace i pozwala dodatkowo zoptymalizować koszty. 

Na koniec warto też wspomnieć o energooszczędnym agregacie. Eco Cooler, który chłodzi laser, oszczędza do 80% energii potrzebnej do chłodzenia, a to pozwala minimalizować koszty i dbać o ochronę środowiska. 

Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

  • Strefa robocza, wielkość przedmiotu obrabianego: 2000 x 4000 mm
  • Maks. moc lasera: 6000 W
  • Maks. grubość blachy ze stali konstrukcyjnej O2: 32 mm
  • Maks. grubość blachy ze stali szlachetnej N2: 35 mm
  • Maks. grubość blachy z aluminium N2: 25 mm
  • Maks. grubość blachy z miedzi O2: 10 mm
  • Maks. grubość blachy z mosiądzu N2: 10 mm

Trulaser 1040 marki Trumpf usprawni pracę zespołu specjalizującego się w konstrukcjach spawanych, a naszym Klientom dostarczy elementy o jeszcze wyższej jakości. 

Zobacz, jak pracuje: Trulaser - film

03.06.2024

SOR-DREW wspiera AGH Racing

23.05.2024

III Świętochłowicki Piknik Zawodowca za nami

15.04.2024

Skrzynie transportowe – sprawdź nowości w ofercie SOR-DREW