SOR-DREW nagrodzony Złotym Laurem

20 listopada w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbyła się gala wręczenia 30. Laurów Umiejętności i Kompetencji. Firma SOR-DREW została uhonorowana Złotym Laurem.

W filozofii SOR-DREW od początku istnienia firmy stawiamy na dobrą współpracę. Pracownicy, zarząd i właściciele tworzą zespół oparty na zaufaniu i profesjonalnych relacjach oraz dynamiczny rozwój, który jest możliwy dzięki łączeniu 30-letniego doświadczenia z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań. To wszystko po to, aby móc budować stabilne relacje z naszymi partnerami biznesowymi i dostarczać naszym Klientom niezawodne produkty i usługi.

Złoty Laur, który odebraliśmy w minioną niedzielę, to dowód na to, że realizowana przez nas strategia została zauważona i dobrze oceniona.

Nagroda przyznana przez RIG to przede wszystkim wyróżnienie dla naszych pracowników, którym przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować za ich niesamowity zapał i zaangażowanie.

Wierzymy, że dla naszych obecnych i przyszłych Klientów to jasny sygnał, że jesteśmy partnerem, na którym można polegać.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Laury Umiejętności i Kompetencji przyznaje od 1993 roku. W ten sposób docenia firmy, organizacje, instytucje oraz osobowości, które wyróżniają się rzetelnością i konsekwencją w działaniu oraz aktywnie i skutecznie włączają się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji i dostosowania do standardów europejskich. W tym roku gala połączona była z jubileuszem 30-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

14.02.2024

SOR-DREW wspiera Silesian Greenpower

29.01.2024

SOR-DREW ze statuetką Kreatora Świętochłowickiego Rynku Pracy

21.12.2023

Wesołych Świąt!