Kompleksowa usługa pakowania - współpraca z SOR-DREW krok po kroku

Krajowy lub międzynarodowy transport ładunku, relokacja maszyn, pakowanie produktów… Niezależnie od tego, jaką usługę nam zlecisz, wybierając współpracę z nami masz pewność kompleksowej realizacji zamówienia na najwyższym poziomie jakości. W niniejszym tekście przyjrzymy się bliżej kolejnym etapom obsługi zlecenia.

Indywidualny projekt opakowań drewnianych

Pracę zaczynamy od sporządzenia specyfikacji zlecenia i ustalenia harmonogramu prac (w tym nakład i termin realizacji, charakterystyka pakowanych produktów, trasa i środek transportu).

Uzyskane informacje są dla nas punktem wyjścia do wykonania indywidualnego projektu drewnianych opakowań z uwzględnieniem zmiennych takich, jak rodzaj materiału (drewno/materiał drewnopodobny), wymiary i waga, forma, nośność, dodatkowe zabezpieczenia wewnątrz i na zewnątrz opakowań, warunki dopuszczenia opakowań do transportu międzynarodowego itd.

Produkcja drewnianych opakowań

Na podstawie gotowego projektu wykonujemy prototypowe egzemplarze opakowań, poddawane następnie serii testów jakościowych i wytrzymałościowych. Pozytywne wyniki testów dają nam zielone światło do rozpoczęcia produkcji opakowań w ustalonym wcześniej nakładzie. Nie korzystamy z outsourcingu - cały proces produkcyjny, od obróbki surowca po wykończenie opakowań, ma miejsce w naszych zakładach pracy w Świętochłowicach i Zabrzu.Pakowanie towaru

Po wykonaniu opakowań umieszczamy w nich towar przeznaczony do transportu i zabezpieczamy go za pomocą indywidualnie dobranych akcesoriów ochronnych oraz czujników alarmowych. Usługę pakowania możemy zrealizować zarówno w naszym zakładzie produkcyjnym, jak i dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu: w fabryce, montowni, magazynie, porcie, na lotnisku czy bocznicy kolejowej.

Wsparcie przy załadunku i odprawie

Pakowanie ładunku nie musi kończyć naszej współpracy: na życzenie klienta świadczymy także usługi sztauowania kontenerów i konteneryzacji, transportu ładunku do miejsca odbioru oraz wsparcia przy odprawie ładunku. Na każdym etapie realizacji zamówienia służymy radą i pomocą - odpowiadamy najbardziej korzystne rozwiązania, pomagamy przy wystąpieniu ewentualnych problemów.

SOR-DREW - drewniane opakowania transportowe skrojone na miarę

Zaprezentowany plan współpracy ma charakter poglądowy - we współpracy z klientem stawiamy na elastyczność, a przebieg każdego etapu optymalizujemy stosownie do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Nie boimy się niestandardowych zamówień - wręcz przeciwnie: widzimy w nich szanse na zdobycie cennego doświadczenia i nawiązanie wartościowych, długofalowych relacji ze zlecającymi je klientami. Realizowaliśmy już takie projekty, jak budowa opakowania dla 20-metrowego szynoprzewodu transportowanego z Niemiec do Australii lub produkcja skrzyń wyposażonych w płyty grzewcze do transportu szaf z elektroniką w niskich temperaturach. 

Jesteśmy przekonani, że znajdziemy optymalne rozwiązanie także dla Twojego zlecenia - serdecznie zapraszamy do kontaktu!  

Opakowania drewniane

Opakowania drewniane do międzynarodowego transportu maszyn

Transport maszyn zawsze jest skomplikowanym, wymagającym dużej precyzji procesem, a wysyłanie ładunku za granicę - obwarowane wieloma międzynarodowymi przepisami. Jakie warunki należy spełnić, by legalnie i bezpiecznie dostarczyć maszyny na miejsce?

Pakowanie produktów

Relokacja maszyn krok po kroku: cz.1 - przygotowanie do relokacji

Przedstawiciele branży przemysłowej, budowlanej, eventowej i wielu innych przedsiębiorców powszechnie korzystają z usługi relokacji maszyn, której przeprowadzenie wymaga jednak dużego doświadczenia oraz odpowiedniego zaplecza technicznego. W jakich sytuacjach najczęściej zleca się relokację maszyn i jak przebiega przygotowanie do jej realizacji?

Pakowanie produktów

Relokacja maszyn krok po kroku, cz.2 - demontaż, transport i montaż

Z naszego poprzedniego artykułu mogłeś dowiedzieć się, jak poprawnie przygotować się do procesu relokacji maszyn. W niniejszym wpisie przyjrzymy się bliżej kolejnym etapom procesu: demontażowi, transportowi i montażu maszyn w miejscu docelowym.